Smoothie 5 minut po cvičení (veganské)

By | November 14, 2023

Cvičíte rádi? Moje 5minutové veganské smoothie po tréninku je perfektní způsob, jak doplnit energii po józe, běhu nebo posilovně.

Obrázek 5minutového smoothie po cvičení. Na obrázku je detailní záběr krémového smoothie v malé skleničce zdobené kakaovými boby a kokosovými vločkami. V pozadí jsou vidět další dvě sklenice na smoothie.

K běhání jsem se opravdu dostal nedávno. Protože jsem to předtím vždycky nenáviděl, bylo to pro mě zjevení. Nejsem si jistý, co se změnilo: možná jsem to byl já nebo možná moje prostředí.

Jedno je však jisté: před několika měsíci jsem se jednoho rána probudil a chtěl jsem jen utéct. Byla to nevysvětlitelná touha.

Nevěděl jsem, kde začít nebo jak to správně udělat, jen jsem věděl, že to chci udělat. Okamžitě jsem prozkoumal běžecké techniky a osvědčené postupy Svět běžcůStáhl jsem si aplikaci s časovačem cvičení a šel jsem.

Jediné, co mi chvíli trvalo, než jsem na to přišel, bylo jak natankovat po cvičení. Docela rychle jsem se naučil, že musím jíst asi 20 minut po běhu, abych se vyhnul obávanému poklesu energie později během dne, ale nevěděl jsem co.

Po ještě větším googlování jsem zjistil, že smoothies jsou perfektní palivo po běhu, a tak jsem začal vytvářet vlastní. (Také to dělám rád Arašídové máslo a čokoládové datle pro okamžité vyzvednutí).

Toto 5minutové smoothie po tréninku je výsledkem a jsem s ním opravdu spokojený. Dělám to pokaždé, když běhám a opravdu mi to pomáhá dodávat energii na překonání dne. Doufám, že to bude užitečné i pro vás!

Záběr shora na 5minutové šálky smoothie po tréninku, obklopené kokosovými lupínky a plátěným ubrouskem.Záběr shora na 5minutové šálky smoothie po tréninku, obklopené kokosovými lupínky a plátěným ubrouskem.

SMOOTHIE 5 MINUT PO Tréninku – INGREDIENCE

MILUJU kombinaci ingrediencí v tomto smoothie. Společně tvoří skutečně krémový, uspokojující a lahodně sladký nápoj. Tady je :

Banán – pro rychlé dodání energie a hebkosti

Semena a ořechy – poskytovat kvalitní tuky

Strouhaný kokos – k doplnění elektrolytů, jakož i minerálních látek a vlákniny.

Kvalitní proteinový prášek – pro udržení hladiny energie a zlepšení regenerace (líbí se mi Omega Nutrition dýňový protein jak je to tak jednoduché)

VARIANTY

Do tohoto 5minutového receptu na smoothie po cvičení můžete přidat své vlastní oblíbené ingredience. Některé, které fungují velmi dobře, jsou:

Bobule

Špenát

Právník

Oves

Neváhejte, personalizujte si ho a neváhejte mi zanechat komentář, jaké kombinace jste vyzkoušeli!

Obrázek šálků na smoothie a lněného ručníku po 5minutovém cvičení.Obrázek šálků na smoothie a lněného ručníku po 5minutovém cvičení.

Více smoothies a nápojů

Smoothie 5 minut po cvičení (veganské)

Cvičíte rádi? Moje 5minutové veganské smoothie po tréninku je perfektní způsob, jak doplnit palivo po józe, běhu nebo posilovně. Je to také vynikající!

Chod: Snídaně, pití, svačina

Kuchyně: bezlepkové, zdravé, veganské

porce: 1 část

Autor: Elizabeth Emery

Ingredience

 • 1 banán
 • 2 čajová lžička Konopná semínka
 • 2 čajová lžička dýňová semínka
 • ¼ pohár matice
 • ¼ pohár neslazený strouhaný kokos
 • 1 lopatka rostlinný proteinový prášek (mám rád dýni nebo hnědou rýži)
 • Špetka mořské soli
 • poháry voda nebo vaše oblíbené rostlinné mléko

Volitelný

 • 2 čajová lžička kakao nebo kakaový prášek
 • ¼ pohár obyčejný neslazený kokosový jogurt
 • 1 čajová lžička Maca prášek
 • ¼ čajová lžička skořice
 • ¼ čajová lžička surový vanilkový prášek nebo esence

Poznámky

VARIANTY


Do tohoto 5minutového receptu na smoothie po cvičení můžete přidat své vlastní oblíbené ingredience. Některé, které fungují velmi dobře, jsou:

Bobule

Špenát

Právník

Oves

Pokud jste tento recept vyzkoušeli, zanechte prosím níže komentář nebo tip pro ostatní. Rád bych věděl, jak jsi to udělal!

Sledujte Vancouver s láskou na Instagramu, Pinterestu a Facebooku!

Záběr shora na 5minutové šálky smoothie po cvičení obklopené kokosovými lupínky.Záběr shora na 5minutové šálky smoothie po cvičení obklopené kokosovými lupínky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *